Zabawy z Kicią Kocią w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

2018-09-20 ( czwartek ) – 2018-09-21 ( piątek )
11:00-18:00
Swadzim

Zabawy z Kicią Kocią w Centrum Handlowym Auchan Swadzim
Czytanki, sadzenie roślin, warsztaty kreatywne czy nauka tańca to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza najmłodszych 21 i 22 września na spotkanie z Kicią Kocią - bohaterką książek autorstwa Anity Głowińskiej. Wstęp bezpłatny.
Już wkrótce mali goście Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mogli dać upust drzemiącej w nich energii, biorąc udział w wesołych zabawach, które połączą ich ulubione rozrywki. Wszystko to w towarzystwie popularnej postaci z bajek dla dzieci - Kici Koci.
Zabawy będą podzielone na kilka stref tematycznych. W piątek i sobotę o godzinie 12:00 fanów postaci Kici Koci czeka spotkanie z autorką bajek i ilustratorką książek Anitą Głowińską. O pełnych godzinach maluchy wysłuchają opowieści o przygodach rezolutnej kotki. Na uczestników spotkania czeka również wielka maskotka Kici Koci, z którą dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe, drukowane na miejscu zdjęcia. Lubiący aktywność fizyczną wezmą udział w nauce tańca oraz zabawach, takich jak gra w "gumę" i skoki na skakance, hula-hop czy bierki XXL.
Wśród atrakcji znajdą się zajęcia tematyczne dla dzieci o różnych zainteresowaniach. W strefie małego ogrodnika, maluchy będą uczyć się jak sadzić i pielęgnować roślinki, przyozdobią doniczki oraz dowiedzą się wielu ciekawostek na temat wielu gatunków warzyw i owoców. Mali artyści wezmą udział w warsztatach kreatywnych, na których będą tworzyć oryginalne, wykonane z różnych materiałów zabawki, w tym zakładki do książek, zielniki oraz drobiazgi z wykorzystaniem skarbów lasu. W strefie plakatu dzieci będą tworzyć na dużych formatach papieru oryginalne rysunki ich ulubionej kociej bohaterki. Różnorodna oferta zabaw trafi w gusta najbardziej wymagających maluchów!  
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.