Siedem dni z życia kobiety

2018-03-09 ( piątek )
19:00
Koziegłowy

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do CKiR w Koziegłowach na wieczór teatralny z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zaprezentuje się Skansen Teatralny ze spektaklem "Siedem Dni z Życia Kobiety".

Siedem dni z życia kobiety" to zbiór siedmiu scen, pokazujących różnego rodzaju absurdalne sytuacje, problemy, dotyczące zarówno płci żeńskiej, jak i relacji damsko-męskich. Scenki takie jak: wizyta u ginekologa, pielgrzymka czy kawiarnia matrymonialna obnażają wady i słabe strony płci pięknej. Aktorki z niebywałym dystansem podchodzą do swoich przywar i w sposób bardzo naturalny kreują postaci teatralne. Atutami spektaklu są: osobowości grających pań oraz duża dawka humoru i energii ubrana w prostą wizje teatralną.

Spektakl w wykonaniu Małgorzaty Kościelniak, Małgorzaty Abramczyk, Doroty Marciniak, Doroty Garczarek powstał na podstawie tekstów Stefanii Grodzieńskiej i Doroty Garczarek, a wyreżyserowała go Anna Rozmianiec, Bilety w cenie 5 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach i w GOK Sokół w Czerwonaku.

Zobacz gok-sokol.pl/