Konkurs wokalny Czerwona (k) Piosenka

2018-10-13 ( sobota )
11:00
Czerwonak

Konkurs dla amatorskich wokalistów i zespołów muzycznych. I edycja konkursu wokalnego Czerwona (k) Piosenka. Dla trzech najlepszych wykonawców atrakcyjne nagrody.
Konkurs jest dwuetapowy. I etap to selekcja uczestników na podstawie nagrań nadesłanych na adres konkurs@czerwonak.pl II etap to przesłuchania finałowe, które odbędą się 13 października w Centrum Kultury i Rekreacji w Czerwonaku.
Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba pełnoletnia, która przygotuje dwie piosenki w języku polskim lub obcym, które w tytule zawierają słowo "czerwony" i dostarczy ich nagranie wraz z Kartą Zgłoszenia do Organizatora. Długość jednej piosenki nie może przekraczać 4 minut.
Jury będzie oceniać uczestnika na podstawie takich kryteriów jak: dobór repertuaru, estetyka wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. Za I miejsce uczestnik otrzyma nagrodę Wójta Gminy Czerwonak w wysokości 3 000 zł. Za II miejsce uczestnik otrzyma 2 000 zł, a najniższy stopień podium będzie się równał nagrodzie w wysokości 1 000 zł.
Każdy mieszkaniec może być widzem podczas przesłuchań. Wstęp oczywiście jest wolny.

Zwieńczeniem I edycji konkursu Czerwona (k) Piosenka będzie koncert Czerwonych Gitar. Odbędzie się on o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w CKiR w Koziegłowach, siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku.

Zobacz czerwonak.pl/