Półkolonie pełne przygód

2018-07-16 ( poniedziałek ) – 2018-08-24 ( piątek )
07:30-16:30
Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne

Dzieci zameldowane na terenie gminy lub uczęszczające do gminnych placówek edukacyjnych za całotygodniowy cykl 9-godzinnych zajęć zapłacą jedynie 250 zł.

Uczestnicy spotykać się będą zarówno w Centrum Kultury Przeźmierowo, jak i w Domu Kultur w Tarnowie Podgórnym. Czekać ich będą warsztaty podróżnicze z ciekawostkami dotyczącymi kultury i zwyczajów dawnych cywilizacji. Program uzupełnią multimedialne prezentacje i filmy, gry i zabawy zespołowe nawiązujące do tematu dnia, m. in. z chustą lub tunelem Klanzy, 3 warsztaty z eksperymentami chemicznymi i doświadczeniami fizycznymi, warsztat kulinarny i zajęcia plastyczne. W każdym turnusie odbędzie się turniej kręglarski na kręgielni Vector, wyjazd do Zaczarowanego Lasu, seans w Kinie Zielone Oko, wizyta w parku linowym w Jankowicach i podchody śladami starożytnych cywilizacji. W pakiecie także pełne wyżywienie, w tym drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek oraz zdrowe przekąski i napoje.

Pierwszy turnus, który odbędzie się od 16 do 20 lipca w Tarnowie Podgórnym i Przeźmierowie, to następujące tematy dnia: Człowiek pierwotny, Egipt, Celtowie, Starożytny Rzym, Majowie.

Drugi turnus, który potrwa od 20 do 24 sierpnia, to takie motywy przewodnie jak: Wikingowie, Inkowie, Hindusi, Grecy i Sumerowie.

Zapisy przyjmowane są według kolejności zgłoszeń, a w dofinansowanych zajęciach weźmie udział maksymalnie 96 dzieci. Szczegółów udziela Dominika Pera pod nr tel. 531 186 700 i adresem e-mail kontakt@bystrzak-poznan.pl.

Zobacz www.goksezam.pl/