Ferie " nudziMISIE"

2018-02-12 ( poniedziałek ) – 2018-02-23 ( piątek )
Koziegłowy

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na akcje zimowe w Klubie Jutrzenka w Kicinie, Klubie Kogucik w Potaszach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

Terminy:

  • 12 do 16 lutego w godzinach od 10:00 do 14:30 Klub Jutrzenka w Kicinie oraz GOK Sokół w Czerwonaku.
  • 19 do 23 lutego w godzinach od 10:00 do 14:30 Klub Kogucik w Potaszach

Zajęcia w ramach akcji zimowych podzielone będą na dwa bloki tematyczne. Każdego dnia dzieci będą uczestniczyć w zajęciach muzycznych oraz zajęciach plastycznych.

W ramach zajęć muzycznych przeprowadzone zostaną we wszystkich miejscach warsztaty perkusyjne" Dwa kroki do rytmu, to dwa kroki do serca". Będą to zajęcia umuzykalniające, na których dzieci poznają instrumenty perkusyjne. Warsztaty poprowadzą Piotr Langner oraz Ewa Doaljzer.

Podczas warsztatów plastycznych w GOK Sokół oraz w Klubie Jutrzenka uczestnicy staną się projektantami, grafikami i ilustratorami. Zaprojektują oraz wykonają niezwykłą zabawkę. Stworzą również serię ilustracji, które zostaną wykorzystane do stworzenia koszulki.

W ramach warsztatów plastycznych w Klubie Kogucik dzieci będą mogły stworzyć budowle kartonowe, a także wykonać pojazdy, mieszkańców oraz elementy małej architektury. Będą to ferie z makietą, masą papierową oraz modeliną.

Warsztaty plastyczne poprowadzą instruktorzy GOK Sokół.

Koszt tygodniowych zajęć to 75 zł

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.gok-sokol.pl

Zapisy - bez możliwości zapisu dziecka na pojedyncze zajęcia - pod numerem telefonu 61 652 60 30 lub mailowo na adres sekretariat@gok-sokol.pl lub w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku.

Zobacz gok-sokol.pl