Ruszyły zapisy na ferie zimowe!

2018-02-12 ( poniedziałek ) – 2018-02-23 ( piątek )
08:00-16:00
Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne

Od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 na dzieci w wieku od 5 do 12 lat czekać będzie moc atrakcji zarówno w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym, jak i w Centrum Kultury Przeźmierowo. Całotygodniowy udział w feriach dla posiadaczy Karty Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne kosztuje 350 zł (cena regularna: 545 zł). Kwota ta obejmuje opiekę dwóch przeszkolonych i doświadczonych animatorów na każdą grupę wiekową, wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje, słone i słodkie przekąski, owoce), materiały dydaktyczne, sprzęt komputerowy z oprogramowaniem, planszowe gry i zabawy, wizytę w Tarnowskich Termach, warsztaty plastyczne pod okiem profesjonalnych plastyczek GOK "SEZAM", worek sportowy, dyplom i ubezpieczenie.

Zapisywać się można na stronie http://bit.ly/Rezerwuj_B4K, a odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania udzielane są pod adresem biuro@bricks4kidz.com i numerem telefonu 61 30 70 444.
GALAXY - Star Wars (5-8 lat)
12.02. - Tarnowo Podgórne
19 - 23.02. - Przeźmierowo
Ten program pozwoli w dzieciakach obudzić rycerzy Jedi w świecie "Gwiezdnych wojen". Będą one miały do odegrania ważną misję, podczas której wykorzystać będą musiały wyjątkowe umiejętności i odwagę. "Niech Moc będzie z Wami! Bądźcie gotowi bronić honoru i walczyć z ciemną stroną Mocy. Dołącz do Rady Młodych Rycerzy Jedi i wspomóż ich budując specjalne obiekty, pojazdy i urządzenia z klocków Lego. Wykorzystuj wszystkie możliwe materiały: od zwykłych klocków po mechanizmy z zębatkami i silniczki. Wyobraźnia i kreatywność będą z Wami i pozwolą zatopić się w wyjątkowym świecie bohaterów tego kultowego filmu, gdzie jasna strona zawsze ostatecznie wygrywa z ciemną" - czytamy w opisie.
LEGO TRANSFORMERSI (5-8 lat)
12 - 16.02. - Przeźmierowo,
19 - 23. - Tarnowo Podgórne
Na tej półkolonii dzieci będą wykorzystywać kilka bardzo różnych zestawów klocków. Znajdą także wiele innych aktywności, takich jak bingo, krzyżówki i motywy kultowych Transformersów. "Przygotuj się na budowanie i odkryj, jak możesz z tych amych klocków zmienić zbudowany model w zupełnie coś innego! Będą to roboty, pojazdy i wiele innych. Rozpalą w Tobie wewnętrznego inżyniera, gdy wykorzystując swoją wyobraźnię, przekształcisz je w coś wyjątkowego" - zachęca opis.
KOMIKS KREATOR (9-12 lat)
12 - 16.02. - Tarnowo Podgórne
19 - 23.02. Przeźmierowo
Dla dzieci, które pamiętają komiks z bohaterami Marvela, Kaczorem Donaldem, Garfieldem lub polskie serie "Kajko i Kokosz" oraz "Tytus, Romek i A'Tomek", ten program może być wymarzonym. Pozwoli on na stworzenie własnego komiksu! Dzieci zapoznają się w nim z historią tego gatunku i różnymi jego formami. Każdego dnia realizowany będzie inny motyw przewodni, aby przedstawiona historia miała ciekawe zwroty akcji i wciągała czytelnika w stworzoną lekturę. Dzięki funkcji łączenia ilustracji ze słowami, intuicyjne oprogramowanie Lego pomoże dzieciom w łatwy sposób tworzyć historie z już istniejącej grafiki lub umożliwi przygotowanie własnoręcznie wykonanej scenografii. Tworzenie komiksów nigdy nie było tak proste!
MŁODY ROBOTYK (9-12 lat)
12 - 16.02. - Przeźmierowo
19 - 23.02. - Tarnowo Podgórne
Ten program dedykowany jest wszystkim młodym pasjonatom robotyki. Pozwoli on projektować zaawansowane modele robotów, z wykorzystaniem silników, czujników, przekładni, kół, osi i innych technicznych składników. Uczestnicy wcielą się w rolę saperów rozbrajających bomby, twórców gier zręcznościowych, kierowców Formuły 1 lub dragestera. Każdy z uczestników będzie mógł zmienić się też w tresera swojego psa lub szalonego naukowca tworzącego własny kalkulator. Wszystko to w oparciu o zestawy Lego Mindstorms i specjalne oprogramowanie.

Zobacz www.tarnowo-podgorne.pl/